Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 329 προϊόντα.
4-Panel 850KGS κοσκινίσει θωράκιση τσάντες πολυπροπυλενίου Μαζική διάφραγμα για το άμυλο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1870lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Big Bag Μαζική 4-Panel με λουράκι για στοιβασία σόγια / σπόρους Συσκευασία
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τροφική ποιότητα FIBC 1000kg Ιδιότητα 100% παρθένου πολυπροπυλενίου
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Άριστη αντίσταση στο UV μαύρο αγώγιμο μεγάλο αντιστατικό επίστρωμα τσαντών
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση στο UV: | Άριστος |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
Σακί FIBC κατάλληλο για τρόφιμα, χωρητικότητας 2205lbs με λόγο ασφαλείας 5:1
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
UV αντίστασης αγώγιμη μεγάλη χημική αντίσταση αντίστασης τσαντών καλή κρύα
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
| Δύναμη βελονιών: | Διπλή βελονιά |
Η καλή κρύα αντίσταση προσάρμοσε την αγώγιμη μεγάλη τσάντα με την καλή αντίσταση ύδατος
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

