Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC τεράστια τσάντα 1,5 τόνου υφαμένη PP μεγάλη σάκων τσαντών 1000KG έξοχη
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
Μεγάλη μαζική τεράστια τσάντα σάκων 1000kg FIBC PP για το τσιμέντο
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500-3000KG |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένο PP |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC υφαμένη μεγάλη τεράστια χημική ουσία τσαντών 1,2 τσαντών 1000KG τόνου PP
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
FIBC μαζική των Η.Ε μεγάλη τεράστια τσάντα 1000kg ASTM Γ 154-00 αγαθών τσαντών επικίνδυνη
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | Τύπος PP 4 Panel Baffle |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |

