Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μπλε βαθμός τροφίμων δύο βρόχων κυκλική FIBC τσάντα FIBC με 4 UV ανύψωσης που αντιμετωπίζεται
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δύο βρόχος κυκλικό FIBC |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
2860lbs 4 βαθμός τροφίμων επιτροπής χωρίς επίστρωση πολυπροπυλένιο τσαντών 6OZ Fibc τεράστιο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2860lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
1500kg τα PP τεράστιο Fibc 4 Η.Ε βρόχων πιστοποίησαν τις μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 600kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Σωληνοειδές λογότυπο συνήθειας τσαντών τοπ κατώτατου πολυπροπυλενίου αγώγιμο μεγάλο
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1 τόνου γεωργική ταινία τσαντών BOPP σπόρων FIBC μεγάλη που ντύνεται έξω
| όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Ένα ντυμένες FIBC τόνου τοποθετημένες σε στρώματα BOPP ταινία μεγάλες τσάντες τσαντών για τη γεωργική χρήση
| Όνομα Προϊόντος: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
2 το πολυπροπυλένιο τόνου αέρισε τις αναπνεύσιμες μαζικές τσάντες διαφραγμάτων
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

