Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ food grade fibc bulk bags ] αγώνας 74 προϊόντα.
Μπλε βαθμός τροφίμων δύο βρόχων κυκλική FIBC τσάντα FIBC με 4 UV ανύψωσης που αντιμετωπίζεται
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δύο βρόχος κυκλικό FIBC |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Προσαρμοσμένοι καλαμποκιού έξοχοι σάκοι αλευριών/τσαντών βαθμού τροφίμων u-επιτροπής ρυζιού μαζικοί
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| ικανότητα: | 750kg |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
4 μαζικές τσάντες τσαντών FIBC Mil/6mil αντιστατικές μεγάλες για τη βιομηχανική χρήση
| εμπόδιο υγρασίας: | Μέχρι 3.000 λίβρες |
|---|---|
| Σταθεροποίηση: | UV |
| Χρώμα: | άσπρος |
Τροφίμων βαθμού Big πολυπροπυλένιο Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |

