Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ food grade fibc bulk bags ] αγώνας 74 προϊόντα.
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
3000LBS Μεγάλη τόνος τσάντα Jumbo τσάντα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Προσαρμόσιμη βαλίτσα για την προώθηση των προϊόντων
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Στατική αντίσταση: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
Αδιάβροχη PP υφαμένη πλαστικό τεράστια τσάντα 500kg 1000kg FIBC βιομηχανίας που γεμίζει τη μεγάλη τσάντα
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Βιομηχανική πλαστική τεράστια συνήθεια τσαντών που συσκευάζει το μεγάλο σάκο 2000KG
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Ηλεκτρονικά ρεύματα (FIBC) Η πρακτική και βιώσιμη λύση για την επεξεργασία των ηλεκτρονικών ρευστών
| Ύφος ανύψωσης: | Τροχαίο |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος: | Επιτροπή του U |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |

