Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Χημική ουσία/άνθρακες/σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων PE σκονών αλευριού στα εμπορευματοκιβώτια τσαντών τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων PE |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |
Διαφανής τσάντα PE
| Όνομα προϊόντος: | επένδυση κατασκευής |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |
Νερό που διαπερνά τις αερισμένες ύφασμα μαζικές τσάντες PP για τη συσκευασία ενός τόνου
| Όνομα Προϊόντος: | νερό-διαπερνώντας μεγάλη τσάντα υφάσματος |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Μπλεγμένο LDPE σκάφος της γραμμής με το PE Tabed της Virgin στην εξωτερική μεγάλη τσάντα και τη μαζική τσάντα
| Όνομα Προϊόντος: | Q-σκάφος της γραμμής PE |
|---|---|
| Πάχος: | 3mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Μεγάλο σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων τσαντών για την αποθήκευση αγροτικών προϊόντων, νέο υλικό 100%
| Όνομα Προϊόντος: | Διάφραγμα Liner |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Χωρίς επίστρωση επιφάνεια τσαντών διαφραγμάτων πολυπροπυλενίου σπόρων σόγιας αποθηκών εμπορευμάτων 1.5T
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3300lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |

