Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Big Bag Μαζική 4-Panel με λουράκι για στοιβασία σόγια / σπόρους Συσκευασία
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τσάντα διαφραγμάτων 4-επιτροπής πολυπροπυλενίου
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1870lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP τσάντα του 1 τόνου διάφραγμα
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1250KGS 4 τσάντα διαφραγμάτων επιτροπής
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2750lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Εύκαμπτο ενδιάμεσο χώμα Trasportation χαλικώδους άμμου τσαντών μαζικών εμπορευματοκιβωτίων κυκλικό/σωληνοειδές μεγάλο
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μεγάλες τσάντες BOPP συγκολλημένα
| Όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Φυσική μπλεγμένη χρώμα μεγάλη τσάντα 4 PEliner επιτροπή με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο που διαμορφώνεται
| Όνομα Προϊόντος: | σκάφος της γραμμής κατασκευής διαφραγμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Σαφής τσάντα σκαφών της γραμμής PE με τα πτερύγια και τη ραμμένη σύνδεση, SGS/CPTC πιστοποιητικό
| Όνομα Προϊόντος: | σκάφος της γραμμής με το διάφραγμα |
|---|---|
| Σύνδεση: | με τα πτερύγια και ραμμένος |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Μεγάλα 4mil 6mil πάχους σκάφη της γραμμής διαφραγμάτων PE τετραγωνικά που συνδέονται με τις μεγάλες τσάντες
| Όνομα προϊόντων: | Σκάφος της γραμμής κατασκευής διαφραγμάτων PE |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |
Χημική / τσιμέντο / γεωργικών προϊόντων μεγάλη τσάντα χιτώνια διάφραγμα με παρθένο PE
| όνομα προϊόντων: | Σκάφος της γραμμής κατασκευής διαφραγμάτων PE |
|---|---|
| πάχος: | 4mil, 6mil |
| κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |

