Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc bulk un big bag ] αγώνας 154 προϊόντα.
FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου τσαντών γωνιών αγώγιμη 3000 λίβρες συνήθειας που σχεδιάζεται
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
Τεράστιες αγώγιμα 36» 2200 λίβρες τσαντών 35 X 35 τσιμέντου X με το πέταλο STAT
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
2 το πολυπροπυλένιο τόνου αέρισε αναπνεύσιμο χημικό/UV ανθεκτικό τσαντών διαφραγμάτων μαζικό
| Αντίσταση επιφάνειας: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Δύναμη βελονιών: | Διπλή βελονιά |
| Μέγεθος: | Μεγάλο |
Αντιστατική τσαντών 10^4-10^6 προσαρμοσμένη Ohm/sq αντίσταση γδαρσίματος μεγέθους άριστη
| Μέγεθος: | Μεγάλο |
|---|---|
| Αντίσταση στο UV: | Άριστος |
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |
1 U των Η.Ε FIBC τόνου - υφαμένη μεγάλη Fibc επιτροπής PP μαζική τσάντα Duffle τοπ Virgin
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Υλικά μεγάλα εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια χημικών ουσιών PP
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
2205 εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια λιβρών για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Εύκαμπτο ενδιάμεσο σώμα επιτροπής του U μαζικών εμπορευματοκιβωτίων για τους βρόχους γωνιών 1000kg
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Η διπλή βελονιών μαζική τσάντα διαφραγμάτων πολυπροπυλενίου αναπνεύσιμη αέρισε 2 τόνο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
| Αντίσταση στο κρύο: | Ωραίο. |
Ανοικτές τοπ άσπρες τεράστιες τσάντες με τη τοπ περίμετρο για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

