Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc bulk un big bag ] αγώνας 154 προϊόντα.
Μεγάλη σακούλα με μαύρο υλικό και αντοχή στην επιφάνεια
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Αντίσταση στο UV: | Εξαιρετικό |
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
Μεγάλη τσάντα FIBC, προσαρμοσμένο μέγεθος πολυπροπυλενίου μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 3000lbs εύκαμπτο ενδιάμεσο
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Διαγώνια κυκλική μαζική τσάντα FIBC γωνιών με την κορυφή φουστών για τη σκόνη σιδήρου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
120CFT 3» γωνιών τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC βρόχων μεγάλες χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
1000kg τεράστια τετραγωνική κατώτατη μεγάλη τσάντα FIBC ικανότητας με την κατά το ήμισυ διαγώνια γωνία
| τυπωμένη ύλη: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Προσαρμοσμένη Μεγάλη Ηλεκτρονική Τσάντα Με Εξαιρετική Αντίσταση στα UV και Αντίσταση στη Διρόμηση
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Το μπλε κοσκινίζει - υφαμένες κυκλικές PP τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC αδιαβροχοποίησης μεγάλες με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Η τέλεια λύση για τις ανάγκες χειρισμού βαρέων και χύδην υλικών
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
Μεγάλη σακούλα FIBC Η τέλεια λύση συσκευασίας για τα προϊόντα βαριάς χρήσης και μεγάλης χωρητικότητας
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |

