Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc bulk un big bag ] αγώνας 154 προϊόντα.
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν, μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητας: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ανοικτό μεταφορικό κιβώτιο τοπ FIbc επίπεδων κατώτατων σημείων με τη λαβή 4 γωνιών, 1000 κλ ικανότητας
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζικά συσκευάζοντας πλαστικά εμπορευματοκιβώτια PP Ibc, εύκαμπτη τσάντα εμπορευματοκιβωτίων ενός τόνου
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP FIBC Επικάλυπτες και μη 1 τόνων σακούλες για μεταφορές ADR RID και IMDG
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000KG πλαστικές αδιάβροχες μεγάλες μαζικές τσάντες ΤΥΠΩΝ Γ FIBC
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Το υφαμένο πολυπροπυλένιο τοποθετεί τις τσάντες 10» υψηλά 14 Δ Χ 18 '' Χ σε σάκκο ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
4 επιτροπής FIBC μεγάλες μαζικές μεγάλες τεράστιες τσάντες PP γωνιών τύπων Γ διαγώνιες 2205 λίβρες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τεράστιος βαθμός τροφίμων FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου γωνιών μεγάλη μαζική αγώγιμη
| υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| ικανότητα: | 2205lbs |

