Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops un big bag ] αγώνας 96 προϊόντα.
Μεγάλη τσάντα των Ηνωμένων Εθνών 1000kg χωρητικότητα με διασταυρούμενες γωνιακές βρόχες και μπλε βρόχες
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Βρόχοι σε Διαγώνιες Γωνίες UN Big Bag Λευκός για Στατική Προστασία για Ασφαλή Μεταφορά και Χειρισμό
| Γεμίζοντας σωλήνες: | Κορυφή Duffle |
|---|---|
| Κύκλοι: | διαγώνια γωνία |
| Δυνατότητα: | 1000 κιλά |
Μεταφορά / Αποθήκευση Μεγάλη τσάντα ΟΗΕ με πύραυλο γεμιστήρα και διασταυρούμενες γωνίες
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Χρήση: | Τότ Πορτοφόλια-σπορ |
| Δένσεις: | Διπλή αλυσίδα |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης Duffle Top, διάφραγμα για σταθερότητα φορτίου και βρόχους στις γωνίες για ασφαλή χειρισμό
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Με διπλό ράψιμο αλυσίδας και 4 βρόχους γωνιών Αγωγικό Big Bag για Αγωγική Συσκευασία
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Μεγάλη Τσάντα με Επάνω Στόμιο Duffle Χωρητικότητας 1000kg Μπλε Βρόχοι
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Φορτίο 1000kg και βρόχοι στις γωνίες για σακούλα πτώματος μιας χρήσης
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Στατική προστασία: | Ναι |
Κυκλικός/σωληνοειδής μισός διαγώνιος έξοχος σάκος τσαντών FIBC γωνιών υφαμένος PP μεγάλος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Κυκλική/σωληνοειδής μισή διαγώνια υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC γωνιών με Stevodore Strape
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |

