Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops un big bag ] αγώνας 96 προϊόντα.
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
Εκφορτωτής Big Bag με 4 γωνιακούς βρόχους για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
|---|---|
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
120CFT 3» γωνιών τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC βρόχων μεγάλες χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμόσιμες και ανθεκτικές μεγάλες σακούλες FIBC για αποθήκευση χύδην υλικών
| Προστασία από σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
SGS/CPTC μαζική μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS τσαντών PP τεράστια για τον ενεργοποιημένο άνθρακα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τσιμέντου υφαμένος PP κόκκινος πορτοκαλής κίτρινος γαλαζοπράσινος τσαντών FIBC τσαντών μεγάλος
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

