Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops un big bag ] αγώνας 96 προϊόντα.
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Επιλογή ανύψωσης: | Διαγώνιοι βρόχοι γωνιών |
Μαύρη/γκρίζα του U διαγώνια γωνία τσαντών FIBC επιτροπής μαζική μεγάλη για 1000KGS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1000KGS 1 τόνος τοποθετεί τη μεγάλη κόκκινη πορτοκαλιά κίτρινη θαμπάδα εμπορευματοκιβωτίων τσαντών σε σάκκο πράσινη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Άσπρο μαύρο γκρίζο υφαμένο μεγάλο σχέδιο σώματος τσαντών FIBC καινοτόμο σωληνοειδές
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1500kg τα PP τεράστιο Fibc 4 Η.Ε βρόχων πιστοποίησαν τις μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 600kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
2000kgs αερισμένη πολυσύνθετη μεγάλη τσάντα των Η.Ε με την τυπωμένη ύλη
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
άσπρη τεράστια μαζική μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου 2200LBS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
4 μεγάλη τσάντα FIBC για την άμμο πυριτίου συσκευασίας,» μέγεθος 35 πολυπροπυλενίου λαβών X 35 X 47
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

