Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops bulk transport bag ] αγώνας 94 προϊόντα.
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης Duffle Top, διάφραγμα για σταθερότητα φορτίου και βρόχους στις γωνίες για ασφαλή χειρισμό
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Μεγάλη τσάντα των Ηνωμένων Εθνών 1000kg χωρητικότητα με διασταυρούμενες γωνιακές βρόχες και μπλε βρόχες
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Μεταφορά / Αποθήκευση Μεγάλη τσάντα ΟΗΕ με πύραυλο γεμιστήρα και διασταυρούμενες γωνίες
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Χρήση: | Τότ Πορτοφόλια-σπορ |
| Δένσεις: | Διπλή αλυσίδα |
Με διπλό ράψιμο αλυσίδας και 4 βρόχους γωνιών Αγωγικό Big Bag για Αγωγική Συσκευασία
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης χωρητικότητας 1000kg για μεταφορά χύδην
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Βιομηχανική PP του U επιτροπής μαζική μεγάλη τσάντα τσαντών τσαντών FIBC μαζική με τους διαγώνιους βρόχους γωνιών
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Λευκό αγώγιμο UN Big Bag με μπλε γωνιακούς βρόχους 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Αντιστατική μαζική υφαμένη PP μεγάλη τσάντα 4 τσιμέντου άμμου διαγώνιος βρόχος γωνιών
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Αντιστατικές υφαμένες PP αγώγιμες μεγάλες τσάντες ΤΎΠΩΝ Γ 4 διαγώνιοι βρόχοι γωνιών επιτροπής
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

