Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops bulk transport bag ] αγώνας 94 προϊόντα.
600kg λευκού μεγάλη τσάντα FIBC ΟΗΕ, Βιομηχανική επικίνδυνων εμπορευμάτων Jumbo Τσάντες
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Επικυρωμένη τα Η.Ε τσάντα |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μεγάλη μαζική τεράστια τσάντα σάκων 1000kg FIBC PP για το τσιμέντο
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500-3000KG |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένο PP |
Τοπ κυκλικό πολυπροπυλένιο φουστών τσάντες 1 τόνου για το χώμα/το τσιμέντο/τα μεταλλεύματα
| όνομα προϊόντων: | Τυποποιημένη u-επιτροπή τσάντα 1 τόνου |
|---|---|
| βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
UN Big Bag FIBC Big Bag με χοάνη άνω πλήρωσης για τσάντα χειρός και αθλητική τσάντα ώμου
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |

