Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops bulk transport bag ] αγώνας 94 προϊόντα.
UN Μεγάλη Σακούλα με 4 Βρόχους Γωνιών και Χωρητικότητα 1000kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Τσιμέντου ανακύκλωσης συσκευασία μεταφορών σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων pe τσαντών PP Fibc συσκευασίας μαζική
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Εκφορτωτής Big Bag με 4 γωνιακούς βρόχους για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
|---|---|
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
Ενδιάμεσο αποθήκευσης PP μεγάλο ανυψωτικό λουρί γωνιών τσαντών FIBC διαγώνιο
| contruction: | κυκλικός |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Προσαρμόσιμη μεγάλη σακούλα FIBC για τις ειδικές απαιτήσεις συσκευασίας σας
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
|---|---|
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
Μεγάλη τσάντα UN Big Bag FIBC Bulk Bag με χοάνη γεμίσματος Duffle Top, διπλή ραφή αλυσίδας και λευκό χρώμα για ασφαλή μεταφορά χύδην
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Βιομηχανική Συσκευασία μεγάλο σταυρό γωνιά του 1 τόνου τσάντες πολυπροπυλενίου
| χρώμα: | γκρίζος |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μπλε Λουπ Χρώμα Μεγάλη τσάντα Συσκευή για Tote τσάντα-αθλητικά Sling φορτίο Μεγάλη χωρητικότητα
| Λογότυπο: | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
|---|---|
| Γεμίζοντας σωλήνες: | Κορυφή Duffle |
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
Διαγώνια αγώγιμη μεγάλη τσάντα FIBC για το γεύμα σόγιας συσκευασίας, 3000 λίβρες γωνιών ικανότητας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Προσαρμόσιμη βαλίτσα για την προώθηση των προϊόντων
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Στατική αντίσταση: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |

