Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cross corner loops bulk transport bag ] αγώνας 94 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων κυκλική/σωληνοειδής μεγάλη τσάντα FIBC Virgin PP για την αποθήκευση/τη μεταφορά
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Διαφραγμάτων μεγάλο διαστημικό αποταμιευτών μαζικό χρησιμοποιημένο τσάντα FIBC τσαντών μαζικό πολυπροπυλένιο τσαντών σκαφών της γραμμής τεράστιο
| Χρήση: | Ρύζι σίτου γεωργίας σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC με τα σκοινιά υλικών πληρώσεως, μεγάλη τεράστια τσάντα 500kg FIBC
| Όνομα προϊόντων: | πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
UN Μεγάλη Τσάντα FIBC Bulk Bag με Μπλε Χρώμα Βρόχου, Στόμιο Γεμίσματος και Διπλή Ραφή Αλυσίδας
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000kg με διπλό ράψιμο αλυσίδας και αντιστατική επίστρωση
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Εύκολη και κομψή μπλε τσάντα σχολείου με σφουγγαρίστρα
| Χρώμα: | λευκό |
|---|---|
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
| Πάνω: | Γεμίζοντας σωλήνες |
Ανθεκτικό UN Big Bag με λευκό χρώμα, διαχωριστικά και χοάνη πλήρωσης με επάνω μέρος τύπου duffle για ανάγκες συσκευασίας
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Γεμίζοντας σωλήνες: | Κορυφή Duffle |
| Στατική προστασία: | Ναι |
35x35» μαζική τσάντα PP/χημική μεγάλη τσάντα FIBC για τα αγαθά χημικών ουσιών
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Η.Ε πολυπροπυλενίου 3000LBS 35x35 τα» πιστοποίησαν το αερισμένο μπεζ χρώμα τσαντών Ibc μαζικό
| contruction: | κυκλικός |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |

