Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
Βιομηχανικής χρήσης UN Big Bag Εύκαμπτος περιέκτης για φόρτωση, εκφόρτωση και μεταφορά
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Τροφική ποιότητα FIBC 1000kg Ιδιότητα 100% παρθένου πολυπροπυλενίου
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
3000LBS Μεγάλη τόνος τσάντα Jumbo τσάντα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Προσαρμοσμένο λογότυπο και κείμενο
| Δυναμικότητα: | 1000 kg - 3000 kg |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Αντιστροφική επικάλυψη: | Διαθέσιμο |
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος για τη μεταφορά 38*38*50»
| Contruction: | Κυκλικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος με τη νάυλον Webbing ανύψωση
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |

