Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
4 επιτροπής FIBC μεγάλες μαζικές μεγάλες τεράστιες τσάντες PP γωνιών τύπων Γ διαγώνιες 2205 λίβρες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Επεξεργασμένα με υπεριώδη ακτινοβολία τρόφιμα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τεράστιες τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 2205lbs PP εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Πληκτρολογήστε D fibc CROHMIQ μπλε / λευκό για τη μεταφορά χημικών σε σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | διαλυτική μαζική τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | CROHMIQ μπλε ή λευκό |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
120CFT 3» γωνιών τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC βρόχων μεγάλες χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Φαγητό FIBC 1000kg SWL με 36x36in Μέγεθος κάτω
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |

