Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
υφαμένη PP τέσσερις-επιτροπή μεγάλη τσάντα 2200LBS με το αερισμένο ύφασμα για την πατάτα/το κρεμμύδι
| Όνομα Προϊόντος: | Τα PP που υφάθηκαν τσάντες αέρισαν τις μεγάλες |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης Duffle Top, διάφραγμα για σταθερότητα φορτίου και βρόχους στις γωνίες για ασφαλή χειρισμό
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
500-2500kg ικανότητας UV ανθεκτικό τσαντών Fibc μαζικό που ντύνεται ανυψωτικός με το σκάφος της γραμμής PE/PP
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Κορυφή: | Ανοικτός/πλήρωση/Duffle |
Μεγάλος σάκος FIBC κατάλληλος για τρόφιμα, χωρητικότητας 1000kg, λόγος ασφαλείας 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Κατά το ήμισυ διαγώνιες ανοικτές τα τοπ επικυρωμένες Η.Ε Fibc μαζικές τσάντες γωνιών 1T
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ανοικτή κορυφή |
| Ικανότητα: | 1000KG (1 τόνος) |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
UN Μεγάλη Σακούλα με 4 Βρόχους Γωνιών και Χωρητικότητα 1000kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Φυσικά εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια χρώματος με LDPE, HDPE υλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Διάφραγμα Liner |
|---|---|
| Υλικό: | LDPE, HDPE |
| Χρώμα: | Φυσικός |

