Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο λογότυπο και κείμενο
| Δυναμικότητα: | 1000 kg - 3000 kg |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Αντιστροφική επικάλυψη: | Διαθέσιμο |
Εσωτερικός διαχωρισμός Ναι βαλίτσα με 4 γωνιακές βρόχες και κατασκευή βαρέος βαλβίδας
| Recyclable: | Yes |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
FIBC κατάλληλα για τρόφιμα από 100% παρθένο πολυπροπυλένιο με λόγο ασφαλείας 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
White Conductive Container Bag with 4400lbs Capacity and U Panel
| Top Style: | Open Top |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Type: | U Panel |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |
Αδιάβροχες Τσιμεντόσακοι για Προσαρμοσμένες Λύσεις Συσκευασίας
| Εκτύπωση: | με ή χωρίς |
|---|---|
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | γωνία |
| Χρώμα: | λευκό |
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος με τη νάυλον Webbing ανύψωση
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Λευκό πολυαιθυλένιο δοχείο σακούλες επιφάνειας Τελική λύση συσκευασίας για χύδην αποστολή
| Δυναμικότητα: | 1000 kg - 3000 kg |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Κενός ή τυπωμένος |
| Χρώμα: | Άσπρος, διαφανής ή προσαρμοσμένος |

