Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ beige pp container bag fibc ] αγώνας 22 προϊόντα.
Πολυπροπυλένιο εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια τσαντών ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ύψος τσαντών: | 80» υψηλός |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος με τη νάυλον Webbing ανύψωση
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος για τη μεταφορά 38*38*50»
| Contruction: | Κυκλικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Γεωργική μεγάλη τσάντα FIBC κόκκων/σβόλων συσκευασίας με το λουρί stevedore
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ουσία τροφών/ορυκτή πλαστική τσάντα ISO 9001 2008 τσαντών διαφραγμάτων αμύλου σκονών πτυσσόμενη τεράστια
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Χρώμα: | Λευκό, μπεζ |
Σκονών αγαθών μαζική τσάντα άμμου οικοδόμησης Trasportation κυκλική/σωληνοειδής
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Κυκλική/σωληνοειδής μεγάλη τσάντα 1 τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Το λίπασμα Fibc φέρνει την τσάντα 1000kg για το οικοδομικό υλικό άμμου
| Εφαρμογή: | Φέρτε την τσάντα |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
500KG υφαμένο PP βιομηχανικό μαζικό εμπορευματοκιβώτιο, έξοχη τσάντα σάκων για το τσιμέντο/συσκευασία οικοδομικού υλικού
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

