Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ beige pp container bag fibc ] αγώνας 22 προϊόντα.
Μπεζ Τέσσερις πίνακα Big PP εμπορευματοκιβωτίων τσάντα FIBC με βρόχους πλευρά της ραφής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Κυκλική/σωληνοειδής υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC με τον έξοχο σάκο περάτωσης φερμουάρ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
35x35» μαζική τσάντα PP/χημική μεγάλη τσάντα FIBC για τα αγαθά χημικών ουσιών
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Περιβαλλοντική ανακυκλωμένη πλήρως ζωσμένη μεγάλη τσάντα FIBC δύο τόνος τέσσερα βρόχος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Κυκλική/σωληνοειδής μισή διαγώνια υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC γωνιών με Stevodore Strape
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Αδιάβροχη PP υφαμένη πλαστικό τεράστια τσάντα 500kg 1000kg FIBC βιομηχανίας που γεμίζει τη μεγάλη τσάντα
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Βιομηχανική πλαστική τεράστια συνήθεια τσαντών που συσκευάζει το μεγάλο σάκο 2000KG
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Κυκλικός/σωληνοειδής μισός διαγώνιος έξοχος σάκος τσαντών FIBC γωνιών υφαμένος PP μεγάλος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Ευέλικτη δεξαμενών ΡΙΒΟ μεγάλη τσάντα του 1 τόνου με τέσσερις Φλουπ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

