Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg pp bulk bags ] αγώνας 46 προϊόντα.
Ορθάνοικτες τοπ 500KG PP μαζικές τσάντες CPTC, τεράστιες τσάντες Fibc
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλες μαζικές τσάντες 500KG 6OZ PP για τις μαζικές λύσεις συσκευασίας
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Βάρος: | 6oz |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP, Η.Ε που αντιμετωπίζονται |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
1500kg τα PP τεράστιο Fibc 4 Η.Ε βρόχων πιστοποίησαν τις μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 600kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
4400lbs Blue Fibc Αντιστατικές Χονδρικές Θάσκες Αειφόρος Λύση για συσκευασία
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
1000kg επικυρωμένο τα Η.Ε μαζικό υφαμένο τσάντες τοποθετημένο σε στρώματα PP ύφασμα
| Υλικό: | Υφαντό PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Πλήρης ανοικτή κορυφή 500kg ΟΗΕ μεγάλη τσάντα FIBC Μαζική συσκευασία επικίνδυνων εμπορευμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
1 αερισμένες Fibc τόνου μεγάλες PP μαζικές τσάντες της Virgin
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
500KG υφαμένο PP βιομηχανικό μαζικό εμπορευματοκιβώτιο, έξοχη τσάντα σάκων για το τσιμέντο/συσκευασία οικοδομικού υλικού
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

