Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg pp bulk bags ] αγώνας 46 προϊόντα.
Αδιάβροχη PP υφαμένη πλαστικό τεράστια τσάντα 500kg 1000kg FIBC βιομηχανίας που γεμίζει τη μεγάλη τσάντα
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
500kg ΤΥΠΟΣ C groundable αγώγιμο διάφραγμα big bags για ξηρά εύφλεκτα προϊόντα
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος για τη μεταφορά 38*38*50»
| Contruction: | Κυκλικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
3300lbs αντιστατική πολυπροπυλενίου PP αγώγιμη τεράστια τσάντα χρώματος υφάσματος άσπρη
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος με τη νάυλον Webbing ανύψωση
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Baffle Antistatic Bag for 500kg Anti Sift Protection
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Dust Proof: | Yes |
| Uv Protection: | Yes |
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτίνες: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| μέγεθος: | 35 x 35 x 35 ίντσες |
| Επιχρισμός: | μη επικαλυμμένα |
Αγώγιμη UV ανθεκτική μεγάλη τσάντα λιπάσματος με την αντίσταση γδαρσίματος
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
|---|---|
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
| Αντίσταση στο νερό: | Καλός |

