Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg pp bulk bags ] αγώνας 46 προϊόντα.
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
Αγώγιμες βιομηχανικές μαζικές τσάντες διαφραγμάτων αντι - κοσκινίζοντας για τα εύφλεκτα αγαθά
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Άσπρος μαζική τσάντα αμμοχάλικου τόνου υφαμένη PP για τη χρήση κατασκευής οικοδόμων
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 35» |
| Υλικό: | υφαμένα PP |
Μη - αγώγιμη μεγάλη τσάντα 500kg Groundable για τις επικίνδυνες εύφλεκτες σκόνες
| Όνομα Προϊόντος: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Anti-Static |
500kg αγώγιμη μεγάλη τσάντα σκονών τύπων Γ χημική
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων, μεγάλες αντιστατικές τσάντες με το υλικό υφάσματος PP
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

