Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ high capacity jumbo bag ] αγώνας 221 προϊόντα.
Blue Fibc Bags Ανθεκτική λύση συσκευασίας χύδην για τις ανάγκες της επιχείρησής σας
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
Cube jumbo σακούλες αποθήκευσης FIBC για αλεύρι άνθρακες χημική σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Υφαμένες η Virgin εύκαμπτες ενδιάμεσες μαζικές τεράστιες μαζικές τσάντες Fibc
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μεγάλη σακούλα FIBC Η τέλεια λύση συσκευασίας για τα προϊόντα βαριάς χρήσης και μεγάλης χωρητικότητας
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
Μεγάλες τσάντες BOPP συγκολλημένα
| Όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
FIBC BOPP στρωμένες σακούλες
| Όνομα προϊόντος: | Τοποθετημένη σε στρώματα Bopp τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | BOPP PRENTED FILL PLUS PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
UV θεραπεία αντι-κοσκίνισμα Τροφίμων βαθμού μεγάλη τσάντα χύμα ΡΙΒΟ χωρητικότητας ενός τόνου
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Άσπρος μαύρος μαζικός βαθμός τροφίμων μεγάλη αερισμένη υφαμένη PP τσάντα τσαντών FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Υλικός βιομηχανικός βαθμός τροφίμων PP μεγάλες τσάντες FIBC για το ρύζι/το αλεύρι/τα τρόφιμα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2200lbs |

