Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ high capacity jumbo bag ] αγώνας 221 προϊόντα.
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτίνες: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| μέγεθος: | 35 x 35 x 35 ίντσες |
| Επιχρισμός: | μη επικαλυμμένα |
1 μεγάλες τεράστιες τσάντες τόνου με την κρύα αντίσταση 10^4-10^6 Ohm/sq αντίστασης γδαρσίματος
| Αντίσταση επιφάνειας: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
Υψηλής χωρητικότητας PVC Jumbo Bag για αποθήκευση επικίνδυνων υλικών ανθεκτικών στις υπεριώδεις ακτίνες
| Υλικό: | PVC |
|---|---|
| Ύφος ανύψωσης: | Τροχαίο |
| κατώτατο ύφος: | Σιγά κάτω |
Υψηλής χωρητικότητας PVC ανακυκλώσιμη τσάντα για αποθήκευση υλικών και αποθήκευση νερού
| Υλικό: | PVC |
|---|---|
| Ύφος ανύψωσης: | Τροχαίο |
| κατώτατο ύφος: | Σιγά κάτω |
4 επιτροπής FIBC μεγάλες μαζικές μεγάλες τεράστιες τσάντες PP γωνιών τύπων Γ διαγώνιες 2205 λίβρες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
2860lbs 4 βαθμός τροφίμων επιτροπής χωρίς επίστρωση πολυπροπυλένιο τσαντών 6OZ Fibc τεράστιο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2860lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Αλεύρι/άνθρακες μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων 1 τόνου, ικανότητα 2200lbs τεράστιες τσάντες 1 τόνου
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Jumbo Τσάντες 1000kg Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με αντι-στατική επένδυση UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Ανοίξτε το κορυφαίο χώμα, τσιμέντο / μέταλλα 1 Ton Jumbo τσάντα για την εύκολη πλήρωση και εκκένωση
| όνομα προϊόντων: | ανοικτή τοπ τσάντα 1 τόνου |
|---|---|
| βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

