Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | Τύπος PP 4 Panel Baffle |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
άσπρη αγώγιμη μεγάλη τσάντα 39x39» 4400lbs για το εύφλεκτο υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39», 41*41 " “ |
| χρώμα: | άσπρος |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα PP 1 τόνου έξοχη τεράστια μεγάλη τσάντα τσαντών σάκων μαζική
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000kg αντιστατικές βιομηχανικές μαζικές τσάντες CROHMIQ μπλε/άσπρες για τη χημική σκόνη αποθήκευσης
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |
Αντι στατική τσάντες χύμα CROHMIQ μπλε
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |
6OZ αερισμένες μαζικές τσάντες ανακυκλώσιμες για τη μεταφορά
| Τύπος: | μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| Υλικό: | PP |
Κυκλικές τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων Groundable για τη μαζικές αποθήκευση και τη μεταφορά αγαθών
| Εκτυπώσιμος: | Ναι |
|---|---|
| Επεξεργασία: | UV που αντιμετωπίζεται |
| Μέγεθος κάτω: | 35*35», 39*39», 41*41» |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
1 οι τσάντες 6mil σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων αντι-κοσκινίσματος τόνου στεγανοποιούν τις τσάντες φορτίου για βιομηχανικό
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| UV προστασία: | Ναι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχο, ανακυκλώσιμο, αντι κοσκίνισμα |

