Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο φύλλο αλουμινίου μεγέθους/πολυ σκάφος της γραμμής - που παρεμβάλλεται στη τοπ μαζική τσάντα, κατάλληλη μορφή μορφής
| Όνομα Προϊόντος: | φύλλο αλουμινίου/πολυ σκάφος της γραμμής |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου/πολυ |
| Χρώμα: | Φυσικός |
Φύλλο αλουμινίου/πολυ μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο αλουμινίου/πολυ σκάφος της γραμμής |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου/πολυ |
| Χρώμα: | Φυσικός |
Άσπρες διαλυτικές αντιστατικές μαζικές τσάντες CROHMIQ για τη χημική σκόνη
| Όνομα προϊόντων: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Τα Η.Ε εγκεκριμένα αέρισαν τις μαζικές τσάντες για τη μεταφορά μέχρι 3000LBS
| Μέγεθος: | 6oz |
|---|---|
| εμπόδιο υγρασίας: | Ναι |
| Επαναχρησιμοποιήσιμος: | Ναι |
Μεγάλες μαζικές τσάντες 500KG 6OZ PP για τις μαζικές λύσεις συσκευασίας
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Βάρος: | 6oz |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP, Η.Ε που αντιμετωπίζονται |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |

