Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc bulk un big bag ] αγώνας 417 προϊόντα.
500kg αντι στατική τσάντες χύμα
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Χρώμα: | CROHMIQ μπλε |
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
Daffle UV αντιμετωπισμένη BOPP Fibc τεράστια μαζική εκτύπωση τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | άσπρος |
Χημικά πρότυπα τύπων Γ NEL τσαντών FIBC σκονών αγώγιμα μαζικά
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Άσπρος μαύρος μαζικός βαθμός τροφίμων μεγάλη αερισμένη υφαμένη PP τσάντα τσαντών FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Επεξεργασμένα με υπεριώδη ακτινοβολία τρόφιμα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τεράστιες τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 2205lbs PP εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Πατάτα αεριζόμενο τσάντες χύμα 1.5tonne, κόκκινο αναπνέει PP τσάντες ύφασμα FIBC
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένες μαζικές τσάντες πατατών |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Χωρίς επίστρωση επιφάνεια τσαντών διαφραγμάτων πολυπροπυλενίου σπόρων σόγιας αποθηκών εμπορευμάτων 1.5T
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3300lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000kg αντιστατικές βιομηχανικές μαζικές τσάντες CROHMIQ μπλε/άσπρες για τη χημική σκόνη αποθήκευσης
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |

