Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc bulk un big bag ] αγώνας 417 προϊόντα.
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1 αερισμένες οι τόνος τσάντες Fibc στήριξαν μη τον έξοχο σάκο
| Όνομα προϊόντων: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
Τροφίμων βαθμού Big πολυπροπυλένιο Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Χρώμα: | Άσπρος |
UV θεραπεία αντι-κοσκίνισμα Τροφίμων βαθμού μεγάλη τσάντα χύμα ΡΙΒΟ χωρητικότητας ενός τόνου
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
1000kg υφαμένο PP έξοχο μαζικό προσαρμοσμένο τσάντα λογότυπο σάκων
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Jumbo Τσάντες 1000kg Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με αντι-στατική επένδυση UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μεγάλες £ 3.000 πολυπροπυλένιο PP λευκό Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ / 1 τσάντα τόνο
| ικανότητα: | μέχρι 4400lbs |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Το εύφλεκτο αγαθών μαζικό U Fibc συσκευασίας αγώγιμο - ΤΎΠΟΣ Γ επιτροπής
| ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
2200 άσπρου λίβρες βαθμού τροφίμων FIBC, τσάντα ενός τόνου χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Αγώγιμη τσάντα ΤΎΠΩΝ Γ Fibc NEL/SGS, αντιστατική μαζική συσκευασία αγαθών τσαντών εύφλεκτη
| Ικανότητας: | 3300lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

