Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc bulk un big bag ] αγώνας 417 προϊόντα.
PP τσάντα του 1 τόνου διάφραγμα
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1250KGS 4 τσάντα διαφραγμάτων επιτροπής
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2750lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ουσία τροφών/ορυκτή πλαστική τσάντα ISO 9001 2008 τσαντών διαφραγμάτων αμύλου σκονών πτυσσόμενη τεράστια
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Χρώμα: | Λευκό, μπεζ |
Ανοικτές τοπ άσπρες τεράστιες τσάντες με τη τοπ περίμετρο για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος για τη μεταφορά 38*38*50»
| Contruction: | Κυκλικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος με τη νάυλον Webbing ανύψωση
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Η τέλεια λύση για τις ανάγκες χειρισμού βαρέων και χύδην υλικών
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Πλήρωση του τοπ σκάφους της γραμμής διαφραγμάτων pe επίπεδων κατώτατων σημείων σωλήνων για Fibc και τη μαζική τσάντα 90*90*100cm
| Όνομα Προϊόντος: | Διάφραγμα Liner |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, |
Τα Η.Ε εγκεκριμένα αέρισαν τις μαζικές τσάντες για τη μεταφορά μέχρι 3000LBS
| Μέγεθος: | 6oz |
|---|---|
| εμπόδιο υγρασίας: | Ναι |
| Επαναχρησιμοποιήσιμος: | Ναι |

