Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cement jumbo bag fibc ] αγώνας 37 προϊόντα.
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Ουσία τροφών/ορυκτή πλαστική τσάντα ISO 9001 2008 τσαντών διαφραγμάτων αμύλου σκονών πτυσσόμενη τεράστια
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Χρώμα: | Λευκό, μπεζ |
1000kg επικυρωμένο τα Η.Ε μαζικό υφαμένο τσάντες τοποθετημένο σε στρώματα PP ύφασμα
| Υλικό: | Υφαντό PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τεράστιες αγώγιμα 36» 2200 λίβρες τσαντών 35 X 35 τσιμέντου X με το πέταλο STAT
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
2000kg αντιστατική αγώγιμη μεγάλη τσάντα τύπων Γ
| Ονομασία του προϊόντος: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 39*39*41*41 |
| Χρώμα: | Λευκό |
FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου τσαντών γωνιών αγώγιμη 3000 λίβρες συνήθειας που σχεδιάζεται
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα PP 1 τόνου έξοχη τεράστια μεγάλη τσάντα τσαντών σάκων μαζική
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1 αγώγιμη μεγάλη τσάντα σάκων τόνου έξοχη με HDPE το σκάφος της γραμμής
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αναπνεύσιμος |
| Υλικό: | 100% πολυπροπυλένιο |

