Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cement jumbo bag fibc ] αγώνας 37 προϊόντα.
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμόσιμες και ανθεκτικές μεγάλες σακούλες FIBC για αποθήκευση χύδην υλικών
| Προστασία από σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Κυκλική μαζική τσάντα τσαντών FIBC PP υγρασίας ανθεκτική πτυσσόμενη μεγάλη για το μετάλλευμα
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg-2000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τσιμέντο / μέταλλα / χημικά μεταφορά 1 τόνο σακούλες FIBC U-panel
| όνομα προϊόντων: | U-επιτροπή τσάντα 1 τόνου |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
Τεράστιος βαθμός τροφίμων FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου γωνιών μεγάλη μαζική αγώγιμη
| υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| ικανότητα: | 2205lbs |
1,5 τόνου Fibc μεγάλη τεράστια τσάντα τσαντών 1000kg τσιμέντου τσαντών μαζική
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Daffle UV αντιμετωπισμένη BOPP Fibc τεράστια μαζική εκτύπωση τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | άσπρος |

