Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static baffle fibc bag ] αγώνας 70 προϊόντα.
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Λευκή Αντιστατική Μ.Ε. Μεγάλη τσάντα με μπλε βρόχο 1000kg χωρητικότητα
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
Η τέλεια λύση για τις ανάγκες χειρισμού βαρέων και χύδην υλικών
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
UN Big Bag with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and Cross Corner Loops for Secure Transportation
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Άριστη αντίσταση στο UV μαύρο αγώγιμο μεγάλο αντιστατικό επίστρωμα τσαντών
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση στο UV: | Άριστος |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
Αντιστατική συσκευασία - Τελική λύση για τις ανάγκες υγρασίας
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
UN Μεγάλη Συσκευασία (Big Bag) με Διπλή Ραφή Αλυσίδας και Αντιστατικό Επίστρωμα
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |

