Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static baffle fibc bag ] αγώνας 70 προϊόντα.
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Προσαρμόσιμη βαλίτσα για την προώθηση των προϊόντων
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Στατική αντίσταση: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
4 γωνιακές βρόχες βαλίτσα με 5 1 συντελεστή ασφάλειας και ανακυκλώσιμο υλικό
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 Or 6:1 |
| Material: | Polypropylene |
Διαφραγμάτων μεγάλο διαστημικό αποταμιευτών μαζικό χρησιμοποιημένο τσάντα FIBC τσαντών μαζικό πολυπροπυλένιο τσαντών σκαφών της γραμμής τεράστιο
| Χρήση: | Ρύζι σίτου γεωργίας σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Εσωτερικός διαχωρισμός Ναι βαλίτσα με 4 γωνιακές βρόχες και κατασκευή βαρέος βαλβίδας
| Recyclable: | Yes |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
1000kg UN Big Bag με Duffle Top Filling Spout και Προστασία από Στατικό Ηλεκτρισμό
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Αγώγιμη UV ανθεκτική μεγάλη τσάντα λιπάσματος με την αντίσταση γδαρσίματος
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
|---|---|
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
| Αντίσταση στο νερό: | Καλός |
Μεγάλη τσάντα UN Big Bag FIBC Bulk Bag με χοάνη γεμίσματος Duffle Top, διπλή ραφή αλυσίδας και λευκό χρώμα για ασφαλή μεταφορά χύδην
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης χωρητικότητας 1000kg για μεταφορά χύδην
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης Duffle Top, διάφραγμα για σταθερότητα φορτίου και βρόχους στις γωνίες για ασφαλή χειρισμό
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |

