Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 4 panel fibc bulk bag ] αγώνας 210 προϊόντα.
Πολυπροπυλενίου εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια τσαντών Groundable αγώγιμα μεγάλα
| ικανότητα: | 800KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μπλεγμένο LDPE σκάφος της γραμμής με το PE Tabed της Virgin στην εξωτερική μεγάλη τσάντα και τη μαζική τσάντα
| Όνομα Προϊόντος: | Q-σκάφος της γραμμής PE |
|---|---|
| Πάχος: | 3mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Σπόροι Μεταφορές / κόκκοι διάφραγμα μεγάλη τσάντα, Τόμος 20 - 115 κυβικά πόδια
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |
PP Fabric Cross Corner Baffle Bag FIBC for Seeds Storage and Transport
| Color: | Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Stitching: | Reinforced |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | Τύπος PP 4 Panel Baffle |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Τσιμέντου ανακύκλωσης συσκευασία μεταφορών σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων pe τσαντών PP Fibc συσκευασίας μαζική
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τεράστιες τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 2205lbs PP εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Γεωργική μεγάλη τσάντα FIBC κόκκων/σβόλων συσκευασίας με το λουρί stevedore
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

