Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ pp fibc jumbo bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Κυκλική μαζική τσάντα τσαντών FIBC PP υγρασίας ανθεκτική πτυσσόμενη μεγάλη για το μετάλλευμα
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg-2000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC τεράστια τσάντα 1,5 τόνου υφαμένη PP μεγάλη σάκων τσαντών 1000KG έξοχη
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC υφαμένη μεγάλη τεράστια χημική ουσία τσαντών 1,2 τσαντών 1000KG τόνου PP
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
άσπρη τεράστια μαζική μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου 2200LBS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Βιομηχανική πλαστική τεράστια συνήθεια τσαντών που συσκευάζει το μεγάλο σάκο 2000KG
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Τυπωμένη μεγάλη τσάντα FIBC με τις ετικέτες για τη μαζική συσκευασία
| Ικανότητα ανύψωσης: | 500-2500 KG |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ: | Ναι, ναι. |
UV ανθεκτική ικανότητα MOQ 500pcs ανύψωσης τσαντών 500-2500kg Fibc μαζική
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μπλε, πράσινος, κ.λπ. |
| Κατώτατο σημείο: | Πεδιάδα/απαλλαγή/σωλήνες |
Ανοικτοί τοπ σωλήνες 4 διαγώνια γωνιών τεράστια τσάντα FIBC απαλλαγής τσαντών βρόχων μεγάλη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

