Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ high capacity jumbo bag ] αγώνας 221 προϊόντα.
Tansportation αποθήκευσης σκόνη Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χημική σκόνη αμηχανία ΡΙΒΟ εύκαμπτο ενδιάμεσο χύδην εμπορευματοκιβώτιο PP υφασμένα
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Βαθμός τροφίμων αλευριών συνήθειας U FIBC - επιτροπή με το υλικό 100% Virgin PP
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 750kg |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
Μεσοπρόθεσμα εμπορευματοκιβώτια χύδην Fibc
| Θεραπεία με υπεριώδη ακτινοβολία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Anti Sift 4400lbs Baffle Bulk Bags for Efficient and Durable Material Handling
| Moistureproof: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στυλ συμπλήρωσης: | Ανοικτή κορυφή |
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
500kg Capacity Anti Static Poly Bags Conductive Material Industrial Only
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Uv Protection: | Yes |
Υψηλός παράγοντας 51 ασφάλειας προσαρμοσμένος μεγάλος UV ανθεκτικός τσαντών FIBC
| Ετικέτα: | Ναι, ναι. |
|---|---|
| Επίστρωμα: | UV ανθεκτικός |
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
35*35' κάτω μέγεθος τσάντα Jumbo με επίπεδο ή με κλείδωμα αποχέτευσης
| Treatment: | UV Treated |
|---|---|
| Liner Type: | Form-Fit Or Loose-Fit |
| Color: | White, Transparent Or Customized |
Εναλλακτικές λύσεις συσκευασίας
| Lifting Loops: | 4 Loops Or Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Material: | Polyethylene (PE) |

