Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ high capacity jumbo bag ] αγώνας 221 προϊόντα.
PP FIBC Επικάλυπτες και μη 1 τόνων σακούλες για μεταφορές ADR RID και IMDG
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Σωληνοειδές λογότυπο συνήθειας τσαντών τοπ κατώτατου πολυπροπυλενίου αγώγιμο μεγάλο
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Η τέλεια λύση για τον χειρισμό και την αποθήκευση των αγωγικών υλικών
| Στατικός διασκεδασμός: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή του U |
| Διοδηγικότητα: | Αγώγιμος |
Χημικά ανθεκτικές αντιστατικές σάκους χύδην με σχεδιασμό φελλού για χωρητικότητα 1000 kg
| Στυλ συμπλήρωσης: | Ανοικτή κορυφή |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Στυλ εκκαθάρισης: | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |
Η τέλεια λύση για τον χειρισμό και την αποθήκευση των αγωγικών υλικών
| Στατικός διασκεδασμός: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή του U |
| Διοδηγικότητα: | Αγώγιμος |
Πολυδιάστατες τσάντες με σκελετό εμπορευματοκιβωτίου 39*39 μεγέθους κάτω με ή χωρίς σκελετό
| Size: | Customized |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |

