Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ food grade jumbo bag ] αγώνας 62 προϊόντα.
Βαθμός τροφίμων επίπεδων κατώτατων σημείων FIBC, μεγάλες τσάντες Fibc με την πλήρωση των σωλήνων
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
| Χρώμα: | Λευκό |
UV θεραπεία αντι-κοσκίνισμα Τροφίμων βαθμού μεγάλη τσάντα χύμα ΡΙΒΟ χωρητικότητας ενός τόνου
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Βαθμός τροφίμων αλευριών συνήθειας U FIBC - επιτροπή με το υλικό 100% Virgin PP
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 750kg |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
Μπεζ Εγκύκλιος 1 τόνο Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με δύο χειρισμούς UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Τεράστιος βαθμός τροφίμων FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου γωνιών μεγάλη μαζική αγώγιμη
| υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| ικανότητα: | 2205lbs |
2860lbs 4 βαθμός τροφίμων επιτροπής χωρίς επίστρωση πολυπροπυλένιο τσαντών 6OZ Fibc τεράστιο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2860lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Βιομηχανία τροφίμων Ευέλικτη δεξαμενών τόνο σακούλες από πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| χρώμα: | άσπρος |
| υλικό: | 100% PP |
Μεγάλες £ 3.000 πολυπροπυλένιο PP λευκό Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ / 1 τσάντα τόνο
| ικανότητα: | μέχρι 4400lbs |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Πολυπροπυλένιο Big Bag Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ UV θεραπεία για τη βιομηχανία τροφίμων
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
Υλικός βιομηχανικός βαθμός τροφίμων PP μεγάλες τσάντες FIBC για το ρύζι/το αλεύρι/τα τρόφιμα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2200lbs |

