Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ customized logo printing un big bag ] αγώνας 33 προϊόντα.
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Μεγάλη Τσάντα FIBC με Διπλή Ραφή Αλυσίδας Μπλε Χρώμα Βρόχου και Λευκό Χρώμα για Ασφαλή Μεταφορά
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Αντιστατική μεγάλη τσάντα ΟΗΕ με άνοιγμα 1000 κιλών
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Μεγάλη Σακούλα με 4 Βρόχους Γωνιών και Χωρητικότητα 1000kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Λευκό αγώγιμο UN Big Bag με μπλε γωνιακούς βρόχους 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Βρόχοι σε Διαγώνιες Γωνίες UN Big Bag Λευκός για Στατική Προστασία για Ασφαλή Μεταφορά και Χειρισμό
| Γεμίζοντας σωλήνες: | Κορυφή Duffle |
|---|---|
| Κύκλοι: | διαγώνια γωνία |
| Δυνατότητα: | 1000 κιλά |
UN Big Bag 1000kg με διπλό ράψιμο αλυσίδας και αντιστατική επίστρωση
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης χωρητικότητας 1000kg για μεταφορά χύδην
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Μεγάλη Τσάντα με Επάνω Στόμιο Duffle Χωρητικότητας 1000kg Μπλε Βρόχοι
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag με Διπλό Ραφή Αλυσίδας Μπλε Χρώμα Βρόχου και Στόμιο Γεμίσματος για Ασφαλή Μεταφορά
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |

