Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ conical bottom bulk bag ] αγώνας 137 προϊόντα.
Άσπρη μαύρη γκρίζα μεγάλη τσάντα 4 των Η.Ε χρώματα το πολύ-πολύ σε μια δευτερεύουσα εκτύπωση
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Εύκαμπτο ενδιάμεσο σώμα επιτροπής του U μαζικών εμπορευματοκιβωτίων για τους βρόχους γωνιών 1000kg
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
4 μεγάλη τσάντα FIBC για την άμμο πυριτίου συσκευασίας,» μέγεθος 35 πολυπροπυλενίου λαβών X 35 X 47
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Διαγώνια αγώγιμη μεγάλη τσάντα FIBC για το γεύμα σόγιας συσκευασίας, 3000 λίβρες γωνιών ικανότητας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μεγάλη τσάντα FIBC, προσαρμοσμένο μέγεθος πολυπροπυλενίου μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 3000lbs εύκαμπτο ενδιάμεσο
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
CPTC 2205lbs μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Υφαμένες PP κυκλικές 2205 λίβρες μεγάλων τσαντών FIBC για τη συσκευασία του κόκκου ΣΓΔ/των σβόλων της EVA
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Πλήρης ανοικτή κορυφή 500kg ΟΗΕ μεγάλη τσάντα FIBC Μαζική συσκευασία επικίνδυνων εμπορευμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
FIBC μαζική των Η.Ε μεγάλη τεράστια τσάντα 1000kg ASTM Γ 154-00 αγαθών τσαντών επικίνδυνη
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

