Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ conical bottom bulk bag ] αγώνας 137 προϊόντα.
Βιομηχανία χημική σκόνη 2 ton τσάντα μεταφοράς διάφραγμα, μεταφέρουν μεγάλη τσάντα
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα κύβων |
| σκάφος της γραμμής: | Δεν |
Διάφραγμα πλατεία απόθεμα σακούλας για άνθρακες αλεύρι χημική σκόνη ναυτιλία
| Ικανότητας: | μέχρι 3300lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
Tansportation αποθήκευσης σκόνη Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ευέλικτη χύδην μεταφοράς εμπορευματοκιβωτίων 1,5 ton τσάντα μεγάλο διάφραγμα για σόγια / σπόρους
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Αλεύρι/άνθρακες μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων 1 τόνου, ικανότητα 2200lbs τεράστιες τσάντες 1 τόνου
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χημική σκόνη αμηχανία ΡΙΒΟ εύκαμπτο ενδιάμεσο χύδην εμπορευματοκιβώτιο PP υφασμένα
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Υλική κανονική τσάντα FIBC κύβων διαφραγμάτων PP για το αλεύρι/τους άνθρακες/τις χημικές σκόνες
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα του Q |
| Ικανότητας: | μέχρι 3300lbs |
Μεγάλη μαζική τεράστια τσάντα σάκων 1000kg FIBC PP για το τσιμέντο
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500-3000KG |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένο PP |
Μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου τέσσερις-επιτροπής βιομηχανική για τη μεταφορά σβόλων
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, πορτοκαλής, μπλε, |

