Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ cement recycle bulk fibc bags ] αγώνας 12 προϊόντα.
Τσιμέντου ανακύκλωσης συσκευασία μεταφορών σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων pe τσαντών PP Fibc συσκευασίας μαζική
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μαζική υλική μαζική μεγάλη τσάντα FIBC που αποτρέπει την έκρηξη καύσης
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Τεράστιες μαζικές τσάντες τέσσερα των Η.Ε Fibc CPTC Ziplock PE επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
4 μαζικές τσάντες τσαντών FIBC Mil/6mil αντιστατικές μεγάλες για τη βιομηχανική χρήση
| εμπόδιο υγρασίας: | Μέχρι 3.000 λίβρες |
|---|---|
| Σταθεροποίηση: | UV |
| Χρώμα: | άσπρος |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στατική αντίσταση: | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα: | Λευκό |
Προσαρμοσμένες σακούλες για τις μοναδικές ανάγκες συσκευασίας σας
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ανακυκλώσιμο: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
1,5 τόνου Fibc μεγάλη τεράστια τσάντα τσαντών 1000kg τσιμέντου τσαντών μαζική
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |

