Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static coating fibc bulk bag ] αγώνας 120 προϊόντα.
άσπρη αγώγιμη μεγάλη τσάντα 39x39» 4400lbs για το εύφλεκτο υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39», 41*41 " “ |
| χρώμα: | άσπρος |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
Αγώγιμα groundable μεγάλους σάκους FIBC για βαφές χημικές σκόνες εύφλεκτα προϊόντα
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Το εύφλεκτο αγαθών μαζικό U Fibc συσκευασίας αγώγιμο - ΤΎΠΟΣ Γ επιτροπής
| ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Πολυπροπυλενίου εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια τσαντών Groundable αγώγιμα μεγάλα
| ικανότητα: | 800KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μη - αγώγιμη μεγάλη τσάντα 500kg Groundable για τις επικίνδυνες εύφλεκτες σκόνες
| Όνομα Προϊόντος: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Anti-Static |
Εύφλεκτη ικανότητα τσαντών 4400lbs αγαθών αγώγιμη μεγάλη
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Ικανότητα: | Αντιστατικό |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μεγάλη τσάντα FIBC με διπλή αλυσίδα, με διαφράγματα και χωρητικότητα 1000 κιλών για βιομηχανική χύδην μεταφορά
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
Λευκό UN Big Bag FIBC με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg, στόμιο γεμίσματος και εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |

