Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static baffle jumbo bag ] αγώνας 41 προϊόντα.
Διαφραγμάτων μεγάλο διαστημικό αποταμιευτών μαζικό χρησιμοποιημένο τσάντα FIBC τσαντών μαζικό πολυπροπυλένιο τσαντών σκαφών της γραμμής τεράστιο
| Χρήση: | Ρύζι σίτου γεωργίας σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Conductive Baffle Anti Static Bulk Bags for 500kg Load Transportation
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Moisture Proof: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
Η μαζική τσάντα του VN έντυσε τις υφαμένες υφαμένες μεγάλες PP τεράστιες τσάντες τσαντών πολυπροπυλενίου
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμες μπλε PP ΤΥΠΩΝ τεράστιες τσάντες Δ αντι - κοσκινίστε τις αντιστατικές μαζικές τσάντες για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τεράστια τσάντα |
Blue Baffle Conductive Antistatic Bag for Sensitive Components
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Προσαρμοσμένες σακούλες για τις μοναδικές ανάγκες συσκευασίας σας
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ανακυκλώσιμο: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Daffle UV αντιμετωπισμένη BOPP Fibc τεράστια μαζική εκτύπωση τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | άσπρος |
500kg ΤΥΠΟΣ C groundable αγώγιμο διάφραγμα big bags για ξηρά εύφλεκτα προϊόντα
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Υφαμένες η Virgin εύκαμπτες ενδιάμεσες μαζικές τεράστιες μαζικές τσάντες Fibc
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

