Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg large bulk bags ] αγώνας 43 προϊόντα.
PE/PP μαζικό προσαρμοσμένο τσάντα μέγεθος Fibc σκαφών της γραμμής
| Ετικέτα: | Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό σκαφών της γραμμής: | PE/PP |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Άσπρη μαζική τσάντα FIBC με το 4/2/1 ανυψωτικών βρόχων
| ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ: | Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Σακί FIBC κατάλληλο για τρόφιμα, χωρητικότητας 2205lbs με λόγο ασφαλείας 5:1
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC με τα σκοινιά υλικών πληρώσεως, μεγάλη τεράστια τσάντα 500kg FIBC
| Όνομα προϊόντων: | πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Σάκος FIBC κωνικού πυθμένα κατάλληλος για τρόφιμα 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων, μεγάλες αντιστατικές τσάντες με το υλικό υφάσματος PP
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
FIBC κατάλληλο για τρόφιμα 100x100x120cm 4 βρόχοι ανύψωσης 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Τροφική ποιότητα FIBC 1000kg Ιδιότητα 100% παρθένου πολυπροπυλενίου
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

