Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 1000kg un big bag with duffle top ] αγώνας 33 προϊόντα.
Εύκολη Μεταφορά και Αποθήκευση με Αντιστατική Επίστρωση UN Big Bag Προσαρμοσμένη Εκτύπωση Λογοτύπου
| Επίστρωση: | Αντιστατικό |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Λογότυπο: | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
Λευκό UN Big Bag FIBC με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg, στόμιο γεμίσματος και εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Big Bag με χοάνη άνω πλήρωσης για τσάντα χειρός και αθλητική τσάντα ώμου
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν τη μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητα: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μπλε Λουπ Χρώμα Μεγάλη τσάντα Συσκευή για Tote τσάντα-αθλητικά Sling φορτίο Μεγάλη χωρητικότητα
| Λογότυπο: | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
|---|---|
| Γεμίζοντας σωλήνες: | Κορυφή Duffle |
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
1 U των Η.Ε FIBC τόνου - υφαμένη μεγάλη Fibc επιτροπής PP μαζική τσάντα Duffle τοπ Virgin
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Εκφορτωτής Big Bag με 4 γωνιακούς βρόχους για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
|---|---|
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
Με διπλό ράψιμο αλυσίδας και 4 βρόχους γωνιών Αγωγικό Big Bag για Αγωγική Συσκευασία
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |

